Высшие учебные заведения Львова

Навчально-науковий Інститут підприємництва та перспективних технологій (далі - Інститут) створено наказом Львівської політехніки від 28.05.2010 р. № 83-10. Інституту організаційно підпорядковані філії Національного університету “Львівська політехніка” – у м. Дрогобич (82100, м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 2).

Институт экологии, природоохранной деятельности и туризма им. В Чорновола
Навчально-науковий інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В’ячеслава Чорновола (далі ІЕПТ) – наймолодший з інститутів Національного університету «Львівська політехніка».

Компьютерная Академия ШАГ

Компьютерная Академия ШАГ

Частный вуз, IV уровень аккредитации.
Бізнес-діяльність компаній на глобальному світовому ринку з одного боку і гостра затребованість професіоналів різноманітних ITкваліфікацій з іншого, висувають до освітянських проектів вимоги гнучкості, актуалізації, мобільності, прозорості і трансферабельності. Розуміння цих вимог і можливість їх задоволення стали основними чинниками в процесі створення першого в Україні IT-університету “Комп’ютерна академія “ШАГ”.

Львовская национальная академия искусств

Государственный вуз, IV уровень аккредитации.
Львівська національна академія мистецтв (ЛНАМ) представляє один з найбільш цікавих напрямів вищої освіти України, а саме — професійну підготовку і виховання творчих особистостей у галузях образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, реставрації, культурології, мистецтвознавства та менеджменту мистецтва.

Львовская национальная музыкальная академия им. Н. В. Лысенко

Государственный вуз, IV уровень аккредитации.
Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка — один із найстарших музичних вишів у центральній та східній Европі.

Університет, утворений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 березня 2006 р. № 166-р, є вищим навчальним закладом державної форми власності, правонаступником Львівського інституту пожежної безпеки МНС України та підпорядковується Державній службі України з надзвичайних ситуацій .

Львовский государственный университет внутренних дел

Государственный вуз, IV уровень аккредитации.
Львівський державний університет внутрішніх справ – багатопрофільний вищий навчальний заклад системи МВС України. Його літочислення розпочалось з листопада 1939 року, коли у Львові було засновано школу міліції. З часом на її базі постала спеціальна середня школа міліції, училище внутрішніх справ, інститут. У грудні 2005 року інститут було реформовано у Львівський державний університет внутрішніх справ.

Львовский государственный университет имени Ивана Франка

Государственный вуз, IV уровень аккредитации.
Львівський університет – це класичний вищий навчальний заклад із довготривалими традиціями та потужними науковими школами у поєднанні із сучасними інноваційними трендами, має особливу місію: визначати і реалізувати освітні та наукові стандарти; генерувати зміни, які потребує регіон, країна та світ; формувати особистість – носія інтелектуального та інноваційного потенціалу.

Львовский государственный университет физкультуры

Государственный вуз, IV уровень аккредитации.
Львівський державний університет фізичної культури – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації.

Львовский институт Межрегиональной академии управления персоналом
Львівський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом є відокремленим структурним підрозділом ПрАТ "ВНЗ "МАУП".