Высшие учебные заведения в городе Днипро (Днепропетровск)

Днепропетровская государственная медицинская академия

Днепропетровская государственная медицинская академия

Государственный вуз, IV уровень аккредитации.
Серед тих спеціалістів, яких завжди потребуватиме суспільство, одними з найперших вважають медиків. У розвитку кращих вітчизняних традицій вищої медичної освіти визначна роль належить одному з найстаріших вузів України - Дніпропетровській медичній академії.

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет сьогодні – це успішна підготовка ­фахівців на 7-ми факультетах за 13 напрямами та 25 спеціалізаціями. Сьогоднішні можливості – результат більш як 90-річного шляху розвитку нашого навчального закладу.

Дніпропетровський державний інституту фізичної культури і спорту (ДДІФКіС) є центром науково-методичного забезпечення сфери фізичної культури і спорту Придніпровського регіону і має значний вплив на розвиток фізичної культури і спорту, як у Дніпропетровській, так і в найближчих до неї областях – Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Кіровоградській та Миколаївській.

Днепропетровский государственный университет внутренних дел

Государственный вуз, IV уровень аккредитации.
Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ ввійшов в десятку кращих фахових вищих навчальних закладів Всеукраїнського рейтингу Міністерства освіти і науки, а у 2016 році університету присвоєно звання «Кращий учбовий заклад в галузі права».

Днепропетровский гуманитарный университет

Частный вуз, IV уровень аккредитации.
Дніпропетровський гуманітарний університет – акредитований за статусом вищого навчального закладу IІІ рівня і має право на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України щодо підготовки фахівців зі спеціальностей «Психологія», «Право», «Правознавство», «Туризм» на першому (бакалаврському) рівні, другому (магістерському) рівні та за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста.

Днепропетровский институт Межрегиональной академии управления персоналом
Всі, хто закінчує ДІ МАУП, одержують два дипломи - державного зразка і диплом, оформлений відповідно до вимог міжнародно-правових норм, що дає можливість отримати роботу за фахом або продовжити навчання в багатьох країнах світу. Серед наших випускників – підприємці, керівники банків і підприємств, головні бухгалтери, менеджери малого і середнього бізнесу, службовці високих рангів, юристи державних та приватних фірм, співробітники правоохоронних органів та ін. Вони працюють не тільки в Україні, а також в багатьох країнах світу - у Бельгії, Англії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, Австралії та інших країнах.

Днепропетровский национальный университет железнодорожного транспорта им. академика В. Лазаряна
Днепропетровский национальный университет железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна — высшее учебное заведение в Днепропетровске, готовящее инженерные кадры для железнодорожного транспорта.

Днепропетровский национальный университет имени Олеся Гончара

Днепропетровский национальный университет имени Олеся Гончара

Государственный вуз, IV уровень аккредитации.
Вітаю вас у віртуальному просторі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара – одного з найвідоміших і найпрестижніших вищих навчальних закладів України. До ваших послуг інформація про всі сфери багатогранної діяльності нашого класичного університету. Тут ви можете ознайомитися з його славетною історією, дізнатися про сучасні досягнення багатотисячного колективу науковців, викладачів і студентів, оцінити їх внесок у майбутнє загальноєвропейського освітнього простору.

Інститут здійснює професійну підготовку висококваліфікованих відповідальних кадрів для державного управління та місцевого самоврядування, інших сфер управлінської діяльності, спроможних розробляти, аналізувати і реалізовувати державну політику, творчо, ефективно й результативно виконувати управлінські функції, сприяти інноваційним процесам у суспільстві з метою утвердження соціальної справедливості, демократії, забезпечення прав і свобод людини, сталого розвитку на основі світових та європейських стандартів.

Днепропетровский факультет Киевского национального университета культуры и искусств
Сучасний етап розвитку КНУКіМ як національного закладу свідчить про те, що його діяльність наповнена новим змістом і відповідає статусу університету європейського типу, а держава визнала його провідним навчальним закладом вищої освіти у сфері культури і мистецтва.